POPKOOR AFSLAG EDAM
EEN SWINGEND, ENTHOUSIAST EN EIGENTIJDS POPKOOR
Zin in zingen?

I'm singing in the rain,

Just singing in the rain

What a glorious feelin'

I'm happy again

Kortom: je wordt blij van zingen!


Een deel van ons koor voor het optreden samen met de 3JS in Het Park in Hoorn op 25 april 2017

 

Dan is het tijd om je bij ons 3-stemmige popkoor Afslag Edam te melden. Wij zijn altijd op zoek naar nieuwe enthousiaste leden. Ons koor telt op dit moment zo'n 50 leden en wij zijn altijd op zoek naar versterking. Daarom ben je iedere week van 20.00 tot 22.00 uur van harte welkom tijdens onze repetitieavond in De Singel in Edam.

Tenor of bas, sopraan of alt: iedereen mag deelnemen. Het repertoire van ons koor is erg breed, maar vooral georienteerd op de betere popmuziek, van rock, pop tot close harmony.

Baritons zijn van harte welkom!

Bovendien blijft het niet alleen bij repeteren, maar treedt het koor ook verschillende keren per jaar op. Zo hebben we de afgelopen jaren o.a. gezongen in De Harmonie in Edam, Paradiso in Amsterdam, PX in Volendam en theater Het Park in Hoorn

Voor meer informatie kan je contact opnemen met een van de bestuursleden (zie kopje Bestuur en overige) of per email: afslag-edam@hotmail.com.


Lovende recensies in de kranten